Yeni Galaxy cihazlarının fiyatları sızdırıldı!

Samsung’un merakla beklenen Unpacked etkinliği yaklaşırken, yeni cihazların fiyatları sızdırıldı. Galaxy Buds 3 Pro, Galaxy Watch 7 ve Galaxy Watch Ultra ‘nın Avrupa fiyatları bir perakendeci tarafından listelendi. Ancak bu fiyatların kesinliği konusunda temkinli olmakta fayda var.

Samsung Galaxy Buds 3 Pro, Watch 7 ve Watch Ultra fiyatları sızdırıldı!

Samsung’un yeni nesil cihazları olan Buds 3 Pro, Watch 7 ve Watch Ultra’nın Avrupa fiyatları sızdırıldı. YTechB’nin haberine göre bir Avrupa perakendecisi bu cihazları web sitesinde listeledi ve fiyatlarını açıkladı. Ancak bu fiyatların tam olarak önerilen perakende fiyatlarından biraz daha düşük olduğu belirtildi.

Galaxy Buds 3 Pro’nun fiyatı 313,49 euro (~11.004,59 Türk Lirası) olarak listelendi, bu da Buds 2 Pro’nun 240 euro (~8.424,83 Türk Lirası) lansman fiyatına göre oldukça yüksek bir artış anlamına geliyor. Yeni Buds 3 Pro’nun Silver ve White renk seçenekleriyle sunulacağı söyleniyor.

Öte yandan, 40mm Galaxy Watch 7 BT modeli 314,49 euro (~11.039,69 Türk Lirası) ve 44mm modeli ise 344,99 euro (~12.110,35 Türk Lirası) olarak listelendi. Bu modellerin Cream, Green ve Silver renk seçenekleriyle sunulacağı belirtiliyor. Ancak, hücresel modellerin fiyatları hakkında henüz bir bilgi yok.

Galaxy Watch Ultra’yı satın almayı mı düşünüyorsunuz? İsimsiz perakendeci bu modeli 688,99 euro (~24.185,94 Türk Lirası) fiyatıyla listeledi. Watch Ultra’nın Titanium Gray, Titanium Silver ve Titanium White renk seçenekleriyle sunulacağı iddia ediliyor.

Bu sızıntılar her ne kadar heyecan verici olsa da cihazların resmi lansmanına kadar fiyatların değişebileceğini unutmamak gerekiyor. Ayrıca Avrupa fiyatlarının genellikle Türkiye fiyatlarından daha düşük olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekiyor, bu nedenle doğrudan döviz çevirileri Türkiye fiyatlarını tam olarak yansıtmayabilir.

Galaxy Buds 3 Pro, Galaxy Watch 7 ve Galaxy Watch Ultra, özellikleri ve yenilikleri ile kullanıcıların ilgisini çekecek gibi görünüyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir